newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner spis.jpg
baner DOOR TO DOOR.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Spotkanie organizacyjne
04 / 10 / 2018 | Michał


13 lutego 2018r. odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące podpisanego przez Gminę Karlino porozumienia o współpracy pn. „Edukacja ekonomiczna dzieci, młodzieży, studentów i seniorów - współpraca sektora finansowego z jednostkami samorządu terytorialnego”.


W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy placówek oświatowych z terenu Gminy Karlino pod przewodnictwem Dyrektor Zakładu Oświaty p. Teresy Plichty-Lessnau oraz zastępcy burmistrza Karlina p. Piotra Wosia.


Szczegóły dotyczące porozumienia z ramienia sektora bankowego przedstawił p. Łukasz Zawadzki - dyrektor SGB Oddział w Karlinie.

Głównymicelem porozumienia jest wspieranie działań edukacyjnych w dziedzinie ekonomii, finansów, cyberbezpieczeństwa oraz gospodarki elektronicznej skierowanych do dzieci, młodzieży, studentów i seniorów, realizowanych w ramach projektu sektorowego „Bankowcy dla Edukacji”, który jest prowadzony przez Warszawski Instytut Bankowości.


W ramach przewidzianych działań wolontariusze, w których rolę wcielą się eksperci finansowi przygotują i zrealizują specjalne zajęcia w zakresie edukacji ekonomicznej, cyberbezpieczeństwa i gospodarki elektronicznej na poziomie szkolnictwa podstawowego, gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego w szkołach z terenu gminy Karlino. Eksperci będą realizowali lekcje w formie aktywnych zajęć poprzez gry, ćwiczenia, quizy oraz materiały filmowe.

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ