newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
Plansza Piosenka 2021 RETRANSMISJA.png
baner DOOR TO DOOR.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Boiska sportowe
14 / 05 / 2013

W dniu 25.06.2007r. została zawarta umowa o dofinansowanie projektu PN. KSZTAŁTOWANIE ŚWIADOMOŚCI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA POPRZEZ UDOSTĘPNIENIE STREF REKREACJI NA TERENIE MIASTA I GMINY KARLINO pomiędzy Gminą Karlino a Norweskimi Mechanizmami Norweskimi. Szacunkowy koszt projektu to 698.394 EURO, z tego dofinansowanie z EOG to 85% kosztów kwalifikowalnych, tj. 593.635 EURO.
Przedmiotem projektu była budowa infrastruktury sportowo - rekreacyjnej na terenie gminy Karlino. Projekt swym zakresem obejmował budowę:

12 boisk sportowych (w tym 5 boisk trawiastych do piłki nożnej i 7 wielofunkcyjnych boisk o nawierzchni tartanowej) zlokalizowanych na terenie gminy Karlino (Karlino - 5 szt.; Mierzyn - 2 szt.; Syrkowice - 1 szt.; Pobłocie Wielkie - 2 szt.; Karścino - 2 szt.).
11 placów zabaw w miejscowościach wiejskich: Syrkowice, Krukowo, Daszewo, Malonowo, Domacyno, Ubysławice, Goscinko, Kowańcz, Karwin, Daszewo, oraz w mieście Karlino.
Obok boisk sportowych i placów zabaw zamontowany zostanie sprzęt oświetleniowy na terenach rekreacyjnych.

Głównym celem realizacji projektu jest wsparcie rozwoju społeczno - gospodarczego, gminy Karlino, a osiągnięcie tych celów będzie możliwe m.in. dzięki realizacji w ramach tego projektu 122 imprez sportowo – rekreacyjnych, wliczając w to turnieje w piłkę nożną i siatkową oraz gry i zabawy na placach zabaw na terenie miast i gminy.

W okresie wiosenno – letnim od czerwca do października 2008 prowadzone były zajęcia rekreacyjno – sportowe na boiskach sportowych. w oparciu o zakupiony w ramach realizacji projektu sprzęt sportowy.

Wśród zajęć i imprez sportowych znalazły się: zawody, rozgrywki i turnieje w piłkę siatkową, ręczną, koszykową i piłkę nożną, dni kultury fizycznej.

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ