newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
Plansza Piosenka 2021 RETRANSMISJA.png
baner DOOR TO DOOR.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Karawaning
12 / 12 / 2014 | Administrator

Okres wiosenno-letni to doskonała okazja do wypoczynku.
Zapraszamy do spędzenia wakacji w Karlinie nad Radwią. Bliskość wody, cisza i spokój stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Jest to idealne miejsce dla wszystkich pragnących odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.
Dla miłośników caravaningu – wolnych, spontanicznych i pełnych energii na przystani Kajakowej „Wodnik” w Karlinie przygotowaliśmy dla Państwa 5 stanowisk dla przyczep campingowych i camperów wyposażone w przyłącza wodne, elektryczne i wc.

Czym jest caravaning?
Caravaning to współczesna forma aktywnej turystyki motorowej, dla której bazą noclegowo-żywieniową są kampery i przyczepy kempingowe. Jest to więc camping, tyle że wykorzystujący bardziej zaawansowany sprzęt, coś w rodzaju plenerowych wczasów na wyższym poziomie wyposażenia technicznego. Sprzętem tym mogą być zarówno bezsilnikowe pojazdy rekreacyjne, tj. holowane przez samochody przyczepy kempingowe różnej konstrukcji, jak i pojazdy silnikowe, z zabudową mieszkalną nazywane potocznie kamper ( z ang. camper) czyli samochody kempingowe.

Życie w wysoko uprzemysłowionym, zurbanizowany świecie coraz częściej rodzi w nas potrzebę zupełnie odmiennego trybu życia - ucieczki od szarej codzienności, brudnych miast i przebywanie na łonie natury wśród lasów, wód i łąk. Taką ucieczkę są w stanie zapewnić wycieczki zapewnić. wycieczki carawaningiem, który spodoba się ludziom kochającym ruch, niezależność i wolność - wyprawa z przyczepą kempingową czy camperem stwarza dużo sytuacji zachęcających do ruchu i przebywania na łonie natury.

Kompleks Rekreacyjny nad rzeką Radew tworzą: 5 miejsc dla carawaningu, pole namiotowe, wypożyczalnia kajaków, kąpielisko miejskie, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki siatkowej oraz pomieszczenia socjalne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Kontakt:
Zarząd Obiektów Sportowych, Turystycznych i Rekreacyjnych Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 1A
78-230 Karlino
tel/fax 94 311 60 50,784 093 041
e-mail:

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ