newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner spis.jpg
baner DOOR TO DOOR.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Trening z Mistrzem w Karlinie
11 / 05 / 2021 | Michał | wyświetleń: 273

Zawodnicy żeby podnosić poziom sprawności i mistrzostwa sportowego muszą dużo i mądrze trenować. Doskonale wiedzą o tym zawodnicy i trenerzy MLUKS Karlino, którzy systematycznie zapraszają na treningi znanych i utytułowanych sportowców.

Trening MLUKS.

Trening MLUKS.

10.05.2021 nasi młodzi zapaśnicy trenowali z Krzysztofem Bieńkowskim - srebrnym medalistą mistrzostw Europy 2021 w zapasach w stylu wolnym, w kat. do 65 kg.  Trening  zapaśnika kształtuje jego sprawność fizyczną oraz psychikę. Pozwala na podnoszenie swojego poziomu sportowego i dzięki temu może się spełnić marzenia każdego ambitnego sportowca, jakim jest medal. Nasi zawodnicy klubowi przygotowują się właśnie do startu w dwóch ważnych wydarzeniach: Kadetki i kadeci już jutro wylatują do Rumuni na Międzynarodowy Turniej Zapaśnicy, a kadeci tj.  – Filip i Igor Szuccy w czerwcu powalczą na Mistrzostwach Europy w Bułgarii. Ostatnim sprawdzianem dla nich będzie obóz - zgrupowanie kadry narodowej, które odbędzie się u nas w Karlinie w hali Homanit Arena w dniach 21-28.05.2021. Dodatkowo w dniu 23.05.2021 odbędzie się u nas Mecz Międzypaństwowy pomiędzy reprezentacjami Polski, Finlandii, Czech, Ukrainy i Niemiec. Na matach w Homanit Arena powalczą najlepsi z najlepszych – kadrowicze pięciu państw, w tym nasi dwaj karliniacy Igor i Filip. 

Trening MLUKS.

Trening MLUKS.

Dla nas – dla polskiej drużyny będzie to sprawdzian, w którym miejscu już jesteśmy.  Dla nas – dla Homanit Arena to kolejny sprawdzian organizacyjny, a zarazem wyróżnienie, a dla naszych karlińskich zapaśników szansa na  doszlifowanie umiejętności taktycznych i przywiezienie do Karlina w czerwcu medali Mistrzostw Europy – czego już dzisiaj klubowi i trenerom życzymy.

Trening MLUKS.

Trening MLUKS.

ZOSTiR

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ