newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner spis.jpg
baner DOOR TO DOOR.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Serwis SMS - informacje o Karlinie w Twojej komórce!
12 / 12 / 2013 | aw | wyświetleń: 1957

Zapraszamy do rejestracji w bezpłatnym systemie SMS. Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi Karlina. Zarejestruj się już teraz!

Gmina Karlino uruchomiła wyspecjalizowany system komunikacji SMS, za pomocą którego osoby zainteresowane będą otrzymywać ważne informacje na temat naszego miasta.

Każda osoba, po zarejestrowaniu się w systemie SMS, będzie otrzymywała najświeższe wiadomości z wybranego przez siebie serwisu informacyjnego bezpośrednio na prywatny telefon komórkowy. Rejestracja sprowadza się do wysłania SMS z kodem wybranego serwisu informacyjnego na numer 503 340 503.

Stworzono cztery serwisy tematyczne:

Komunikaty: informacje na temat zmian prawnych, funkcjonowania Urzędu i jego jednostek, terminach sesji Rady Miejskiej itp.

Zagrożenia: ostrzeżenia alarmowe dotyczące zjawisk meteorologicznych oraz komunikaty Obrony Cywilnej.

Imprezy: informacje na temat imprez sportowych i kulturalnych, które mają odbyć się najbliższym czasie.

Podatki: informacje o terminach kolejnych rat podatków, opłat oraz powstających zaległościach należnych gminie Karlino.

 

SMS z poniższym kodem wyślij na numer: 503 340 503

 

Serwis informacyjny

Kod rejestrujący

Kod wyrejestrowujący

 

Komunikaty

 

 

karlino.komunikaty

 

 

karlino.komunikaty

 

 

Zagrożenia

 

 

karlino.zagrozenia

 

 

karlino.zagrozenia

 

 

Imprezy

 

karlino.imprezy

karlino.imprezy

Aby otrzymywać informacje z grupy Podatki należy złożyć oświadczenie (do pobrania w załączniku) i podać nr telefonu, na który będzie przychodził SMS z przypomnieniem. Oświadczenie wystarczy złożyć w Urzędzie Miejskim w pokoju nr 3 lub wysłać tradycyjną pocztą. System będzie również przypominał o terminach opłat za odpady komunalne.

Rejestracja w każdym serwisie informacyjnym wiąże się z kosztem wysłania SMS zgodnie z planem taryfowym operatora i kończy się zwrotnym SMS potwierdzającym poprawną rejestrację. W analogiczny sposób w każdej chwili możemy się wyrejestrować.

Korzystanie z systemu sms-owego jest bezpłatne, a co najważniejsze bezpieczne dla jego użytkowników.

 

Administratorem danych osób zarejestrowanych w bazie powiadomienia SMS jest Gmina Karlino - Urząd Miejski w Karlinie 78-230 Karlino Plac Jana Pawła II 6. Z Administratorem w sprawie Bazy SMS można się skontaktować poprzez adres e-mail: lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. W Gminie został wyznaczony inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji na z serwisów tematycznych wskazanych powyżej. Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda na ich przetwarzanie wyrażona poprzez wysłanie SMS na numer tel.  503 340 503 z odpowiednią informacją. Dane będą przetwarzanie przez czas subskrypcji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania informacji, przesyłając informację informacje SMS zgodnie z procedura umieszczoną powyżej lub komunikując się poprzez e-mail . Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w zakresie obsługi systemów informatycznych - przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami.

Zawsze masz prawo: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem lub z wyznaczonym inspektorem ochrony danych (dane kontaktowe wskazane powyżej).

Podanie danych jest dobrowolne.

 

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ