newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner spis.jpg
baner DOOR TO DOOR.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Pierwsze spotkanie integracyjne uczestników projektu "Zaznaj Aktywności - utworzenie ZAZ w Karlinie”
19 / 07 / 2021 | Michał | wyświetleń: 540

"Ta pralnia to nasze miejsce na ziemi. To drugi nasz dom, gdzie nic nas nie dzieli. Tu nie ma podziałów, uprzedzeń czy złości. To miejsce szacunku, wzajemnej miłości..." tak dziś wyśpiewali uczestnicy spotkania integracyjnego Zakładu Aktywizacji Zawodowej w Karlinie.

Spotkanie integracyjne.

Spotkanie integracyjne.

Malowanie kubków, wspólne śpiewanie to tylko niektóre z atrakcji które czekały dziś na przyszłych pracowników Zaz-u w Karlinie. Przystań Kajakowa zamieniła się w piknik pełen otwartości, miłości i tolerancji.

Spotkanie integracyjne.

Spotkanie integracyjne.

Spółdzielnia Socjalna Feniks realizuje projekt "Zaznaj Aktywności - utworzenie ZAZ w Karlinie”, który jest dofinansowany w ramach działania 7.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Projekt uzyskał dofinansowanie w wysokości 2 111 547,62 zł

Celem projektu jest uruchomienie Zakładu Aktywności Zawodowej oraz aktywacja społeczno - zawodowa 25 osób niepełnosprawnych zagrożonych wykluczeniem społecznym, poprzez reintegrację społeczno - zawodową i zatrudnieni ich w nowo uruchamianym zakładzie.

Spotkanie integracyjne.

Spotkanie integracyjne.

W ramach projektu zostaną realizowane są zadania takie jak: tworzenie struktur organizacyjnych i lokalowych ZAZ; aktywizacja społeczna, edukacyjna i zawodowa; rehablilitacja poprzez pracę oraz aktywizacja zdrowotna.

Spotkanie integracyjne.

W projekcie bierze udział 35 uczestników, z których docelowo 25 podejmie zatrudnienie w zakładzie przy ul. Szczecińskiej w Karlinie, gdzie ruszy pralnia. Pralnia rozpocznie działalność we wrześniu tego roku.

Spotkanie integracyjne.

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ