newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner spis.jpg
baner DOOR TO DOOR.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Międzynarodowy Dzień Seniora w siedzibie Związku Emerytów i Rencistów ZNP
01 / 10 / 2020 | Magda | wyświetleń: 644

Dofinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 - 2020” w ramach projektu "MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA FIO w WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM 2020”

 Logotypy dotyczące dofinansowania

01.10.2020 r. w Karlinie odbyło się spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora, będące jednocześnie podsumowaniem projektu: „Bezpiecznie i ładnie w siedzibie Związku Emerytów i Rencistów ZNP”.

W Klubie Seniora ZNP w Karlinie spotkali się dawni pracownicy oświaty oraz zaproszeni goście. Wszyscy mogli zobaczyć i ocenić efekty zrealizowanego projektu.

Projekt polegał na realizacji remontu wejścia do pomieszczeń Związku Emerytów i Rencistów ZNP. W ramach projektu zostało przygotowane podłoże i wyłożona płytkami posadzka. Działania te pozwoliły na stworzenie bezpiecznego i ładnego wejścia do miejsca spotkań seniorów zrzeszonych w związku i gości.

Nie bez znaczenia było zaangażowanie członków stowarzyszenia którzy przygotowali pomieszczenie oraz sprzątali w czasie i po remoncie. Oddolną inicjatywę i zaangażowanie seniorów docenił burmistrz Karlina – Waldemar Miśko który dołożył do remontu jeszcze dodatkowy element, czyli wymianę drzwi. Dzięki temu seniorzy mogą cieszyć się zupełnie nową przestrzenią sprzyjającą integracji.

Wsparcie, jakiego udzielają sobie członkowie związku jest bardzo ważną częścią życia seniorów – dawnych pracowników oświaty, dlatego dobry stan pomieszczeń jest istotnym elementem wpływającym na bieżące funkcjonowanie i działania realizowane przez członków.

Uroczystego otwarcia poprzez przecięcie wstęgi dokonali burmistrz Karlina – Waldemar Miśko, Natalia Wegnerprezes Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA oraz Krystyna Kujawa Przewodnicząca Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Karlinie- liderka projektu.

W pomieszczeniu Klubu Seniora ZNP trzy osoby - burmistrz Karlina, przewodnicząca klubu oraz prezes KARR SA przecinają symboliczną wstęgę trzymaną przez dwoje seniorów

 

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ