newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner spis.jpg
baner DOOR TO DOOR.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Raport końcowy z polsko-niemieckich spotkań online
19 / 07 / 2021 | Michał | wyświetleń: 234

Logotypy projektowe.

Raport końcowy z polsko-niemieckich spotkań online pt., które odbyły się dn. 22.06.2021 i 24.06.2021 w ramach projektu FMP Interreg V A pod tytułem: „PRZEJMOWANIE KONTROLI NAD SYTUACJAMI KRYZYSOWYMI W OBSZARACH TRANSGRANICZNYCH, Współpraca gmin partnerskich w celu poprawy bezpieczeństwa mieszkańców terenów przygranicznych”.

Spotkania online w ramach analizy sytuacji bezpieczeństwa publicznego i systemu szczepień publicznych w sytuacji pandemii Covid-19 - współpraca administracji i służb publicznych.

Gmina realizuje projekt FMP-0447-20-C pod nazwą PRZEJMOWANIE KONTROLI NAD SYTUACJAMI KRYZYSOWYMI W OBSZARACH TRANSGRANICZNYCH. Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)” w ramach naboru specjalnego COVID-19 w ramach Funduszu Małych Projektów „Walka z pandemią COVID-19 i jej konsekwencjami w Euroregionie Pomerania” w ramach „Funduszu Małych Projektów Komunikacja- Integracja-Współpraca” współfinansowanego z Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia –Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska.

W wyniku przeprowadzonych spotkań online gmin partnerskich Wolgast, Dargun i Karlino w ramach analizy sytuacji bezpieczeństwa publicznego i systemu szczepień publicznych w sytuacji pandemii Covid-19 - współpraca administracji i służb publicznych powstał polsko-niemiecki Raport.

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ