newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
Logo Piosenki 2021 na www i fb.png
baner DOOR TO DOOR.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Aktualności
24 / 07 / 2017 |

W dniu 9 grudnia 2016 r. Gmina Karlino podpisała z Województwem Zachodniopomorskim umowę o przyznaniu dotacji dla projektu pn. Opracowanie nowelizacji lokalnego programu rewitalizacji dla Miasta Karlino w modelu partycypacyjnym. Wartość dofinansowania wynosi 99630,00 zł.

Kliknij aby dowiedzieć się więcej >>>

24 marca 2017 r. zawarto Aneks nr 1 do umowy zatwierdzający zmiany w zakresie aktualizacji wytycznych i procedur dotyczących projektu, a także terminu realizacji i budżetu projektu.

14 kwietnia 2017 r. w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zawarto umowę ze Stowarzyszeniem Rozwoju Gospodarczego Gmina z siedzibą w Szczecinie, na opracowanie diagnozy wraz z wyznaczeniem obszaru zdegradowanego, co stanowi pierwszy krok do opracowania programu rewitalizacji.

29 czerwca 2017 r. w gabinecie burmistrza odbyło się spotkanie robocze ws. rewitalizacji.

7 lipca 2017 r. w Karlińskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie wakacyjnych warsztatów plastycznych, podczas których dzieci pracowały nad stworzeniem logotypu dla programu rewitalizacji pn. „Opracowanie nowelizacji lokalnego programu rewitalizacji dla Miasta Karlino w modelu partycypacyjnym, który jest dofinansowany z Funduszy Europejskich.  Członkowie Zespołu ds. Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Karlino wybrali pracę Nataszy Jurkiew, na podstawie której obecnie tworzona jest digitalizacja logotypu.

13 lipca 2017 r. odbył się spacer studyjny z przewodnikiem, w którym udział, obok zespołu ds. rewitalizacji wzięli mieszkańcy Karlina. Trasa spaceru wiodła przez miejsca charakterystyczne dla obszaru rewitalizacji.

21 lipca 2017 r. odbyło się spotkanie zespołu roboczego, którego tematem było określenie wizji i celów rewitalizacji, z udziałem sołtysów z sołectw: Mierzyn, Ubysławice, Karlinko, Karścino, Straży Miejskiej, ks. Proboszcza z Mierzyna.

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ