newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Karliński Ośrodek Kultury
10 / 01 / 2017 |

Siedziba:

ul. Parkowa 1

78-230 Karlino

tel. 94 311 77 84

fax: +48 94 311 77 84

e-mail:

Karliński Ośrodek Kultury stanowi centrum kulturalnego życia gminy. To miejsce koncertów, spotkań okolicznościowych, przeglądów, wystaw, wieczorków poetyckich, spektakli i wielu innych imprez upowszechniających i popularyzujących kulturę. Jest współorganizatorem masowych imprez cyklicznych na terenie miasta i gminy Karlino, takich jak festiwale. Uczestniczy w integracji kulturalnej środowiska i ochrony jego dziedzictwa kulturowego. Odpowiedzialny jest za rozpoznawanie, pobudzanie i zaspokajanie potrzeb oraz zainteresowań kulturalnych społeczności lokalnej ze szczególnym uwzględnieniem aktywności amatorskiej twórczości artystycznej. Ważnym punktem działalności KOK-u jest prowadzenie własnych zespołów artystycznych i grup zainteresowań. Działa tutaj zespół taneczny "Crazy Step". Młodzież może również uczestniczyć w zajęciach klubu modelarskiego i filatelistycznego. Starsi mieszkańcy spotykają się na rozgrywkach brydżowych, a seniorzy tworzą chór „Passionato”, który zdobył serca nie tylko lokalnej publiczności, ale również zagranicznej.

Karliński Ośrodek Kultury odpowiedzialny jest również za prowadzenie 16 świetlic wiejskich na terenie Gminy Karlino oraz Biblioteki Miejskiej i Muzeum Ziemi Karlińskiej.

W 2006 r. Ośrodek Kultury przeszedł remont kapitalny oraz otrzymał nowe wyposażenie, dzięki środkom unijnym, w ramach PIW INTERREG III A.

 

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ