newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty pn. „Zatrudnianie cudzoziemców przez polskie firmy – praktyczne warsztaty”
20 / 02 / 2020 | Michał | wyświetleń: 430

 

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty

Zatrudnianie cudzoziemców przez polskie firmy – praktyczne  warsztaty”

 11.03.2020 r.,  godz. 9:30- 15:00,

Karliński Ośrodek Kultury, ul.Parkowa 1 Karlino

Ośrodek Enterprise Europe Network, afiliowany przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości we współpracy z Gminą Miasto Karlino, zaprasza serdecznie przedsiębiorcówdo udziału w bezpłatnych warsztatach.

Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi i praktykami związanymi z problematyką zatrudniania cudzoziemców przez polskie firmy. Podczas szkolenia zostaną przedstawione praktyczne wskazówki odnośnie zasad wykonywania usług, warunków pracy i płacy, ubezpieczenia społecznego oraz zobowiązań podatkowych cudzoziemców.

Warsztaty poprowadzi – Pan Łukasz Żak  - prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników, zatrudnianiem cudzoziemców, prawem pracy oraz międzynarodową współpracą przedsiębiorstw. Przez ponad 15 lat zaangażowany w działania wspierające rozwój i innowacyjność polskich przedsiębiorstw na rynku europejskim. Świadczy specjalistyczne usługi doradcze i szkoleniowe doradcze w zakresie przygotowania efektywnych strategii rozwoju firmy i modeli biznesowych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, transgranicznego świadczenia usług czy procedur legalnego zatrudniania cudzoziemców. W ciągu ostatnich 15 lat przeprowadził ponad 300 szkoleń w swojej specjalizacji. Współpracownik Kongsberg Maritime Poland na stanowisku - Workers Mobility Legal and Tax Advisor, współpracownik w Jakubowski - Niecko Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata Sp. k., Ekspert ds. współpracy międzynarodowej przedsiębiorstw w Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, aktywny członek Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego oraz Skandynawsko – Polskiej Izby Gospodarczej. Ekspert i doradca w licznych inicjatywach i projektach wspierających polskie przedsiębiorstwa w rozwoju krajowym i zagranicznym w 2017 r. członek zespołu powołanego przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa do zespołu pracującego przy pilotażowym projekcie związanym z działaniem polskich firmy budowlanych na szwedzkim rynku budownictwa mieszkaniowego.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!  Warsztaty  skierowane jest głównie do właścicieli i pracowników przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego. W szkoleniu może brać udział maksymalnie dwóch pracowników z jednej firmy.

Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest przesłanie do dnia  6 marca  br., do godz. 12.00 do biura Urzędu Miejskiego w Karlinie, ul. Szymanowskiego 17, wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenie należy przesłać mailem na adres: W przypadku jakichkolwiek pytań,  prosimy o kontakt pod nr telefonu: 94 311 35 09

UWAGA – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Serdecznie zapraszamy !

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
08 / 07 / 2020 | Michał
grafika