newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
INFORMACJA O ZMIANIE PRZEPISÓW OKREŚLAJĄCYCH ZASADY PODNAJMOWANIA LOKALI NA OSIEDLU PRZY BIEDRONCE W KARLINIE
07 / 02 / 2020 | Michał | wyświetleń: 1182

W dniu 23.01.2020 r. weszła w życie uchwała nr XVII/161/19 Rady Miejskiej w Karlinie z dnia 29 listopada 2019 r. w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Karlino (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego z 2020 r. poz. 164 i 165).

Według przepisów tej uchwały Gmina nie ogłasza już odrębnego naboru na podnajem lokali na osiedlu przy Biedronce w Karlinie. Tryb wynajmowania i podnajmowania oraz zamian lokali jest jednakowy zarówno dla lokali na osiedlu przy Biedronce w Karlinie jak i dla lokali z tzw. „starego zasobu”.

Procedura ubiegania się przydział lokalu rozpoczyna się z chwilą złożenia w Urzędzie Miejskim w Karlinie wniosku o zawarcie umowy najmu lub podnajmu lokalu z zasobu Gminy Karlino (lub wniosku o zamianę lokalu w przypadku dotychczasowych najemców i podnajemców).  Do wniosku należy załączyć zaświadczenia o dochodach wszystkich członków gospodarstwa domowego wnioskodawcy uzyskanych w okresie trzech miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku.

Wnioski można składać przez cały rok. Podlegają one weryfikacji pod względem spełnienia kryteriów do najmu i podnajmu lub zamiany lokalu. Nazwiska wnioskodawców, których wnioski zostały zweryfikowane pozytywnie umieszczane są w wykazach osób oczekujących na najem lub podnajem lokalu oraz na zamianę lokalu.

W przypadku zwolnienia przez dotychczasowego podnajemcę lokalu na osiedlu przy Biedronce w Karlinie lub utworzenia lokali w wyniku budowy kolejnego budynku na tym osiedlu propozycja podnajmu lokalu będzie składana jednej z osób umieszczonych w wykazie oczekujących na najem i podnajem lub zamianę lokalu.

Formularze wniosków dostępne są w siedzibie Urzędu Miejskiego w Karlinie przy Placu Jana Pawła II 6 (pokój nr 15) lub na stronie internetowej bip.karlino.pl w zakładkach:

Wszelkie dodatkowe informacje w sprawie można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Karlinie z siedzibą przy Placu Jana Pawła II 6 (pokój nr 15) lub pod numerem tel. 94 311 95 09, w godzinach pracy urzędu.

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
04 / 08 / 2020 | Michał
grafika