newsletter.png
baner piosenki 2019 mały.png
baner na wydarzenie.png
monitor maly.jpg
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Uroczyste otwarcie Małego Przedszkola w Karwinie
04 / 06 / 2019 | Michał | wyświetleń: 363

4 czerwca 2019r. w Karwinie odbyło się uroczyste otwarcie Małego Przedszkola.    Zaproszeni goście mogli podziwiać występy przedszkolaków z grupy „Pszczółki”, które przygotowywały się pod czujnym okiem pani wychowawczyni Karoliny Wysockiej.


Po części artystycznej „Pszczółki” obdarowały swoich gości słodkim miodkiem pochodzącym z pasieki zaprzyjaźnionego z nimi pszczelarza, pana Andrzeja Wysockiego. Następnie goście oraz dzieci uczęszczające do placówki wspólnie dokonali oficjalnego przecięcia wstęgi. Nie obyło się bez pysznego poczęstunku dla wszystkich.


Remont Małego przedszkola został sfinansowany w całości z budżetu Gminy Karlino, a całe wyposażenie dofinansowane zostało z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014/2020 w ramach projektu „Dzielny Przedszkolak”.


W imieniu pracowników przedszkola, dzieci i ich rodziców serdecznie dziękujemy panu Burmistrzowi Waldemarowi Miśko, pani Dyrektor Zakładu Oświaty w Karlinie Teresie Plichta – Lessnau, oraz wszystkim przychylnym nam osobom za stworzenie nam tak wspaniałych warunków do wspólnej nauki, zabawy oraz pracy. Każda chwila spędzona w tak miłym i bezpiecznym otoczeniu,  pozwala na prawidłowy przebieg procesu edukacyjno – wychowawczego uczęszczających do przedszkola dzieci.

Tekst: SP w Karwinie


grafika
Galerie:
grafika
04 / 06 / 2019
Michał
Ilość fotografii: 38
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ