newsletter.png
logo Nocy 2019 mały.png
zajawka.jpg
monitor maly.jpg
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
WTZ Iskierka zaprasza na Piknik "Smaki Regionu"
10 / 10 / 2018 | Magda | wyświetleń: 565

PIKNIK" SMAKI REGIONU" W WARSZTACIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ "ISKIERKA"

Od października 2017 r. w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Iskierka” trwa projekt unijny  pt. „Aktywni przeciw wykluczeniu-program kompleksowej aktywizacji osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w Gminie Karlino. Projekt jest dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020

 

W projekcie bierze udział 45 osób z podziałem na trzy grupy po 15 osób.  Pierwsza grupa odbywa zajęcia z psychologiem oraz Warsztaty Aktywności Twórczej i Rozwoju Talentów: plastyczne, ceramiczne i kulinarne.

Celem tych zajęć jest wzmocnienie poczucia własnej wartości, wzrost pewności siebie, integracja uczestników pełnosprawnych z uczestnikami z niepełnosprawnościami, pobudzenie kreatywności, odkrywanie talentów i predyspozycji, rozładowywanie negatywnych emocji i stresów.

Przed uczestnikami kolejny etap: „Warsztaty zdrowia i kreowania własnego wizerunku” przygotowujące do poszukiwania pracy.

Pierwszy etap kończy się Piknikiem „Smaki Regionu”, celem którego będzie promocja projektu oraz jego założeń. Podczas Pikniku  uczestnicy zaprezentują własne prace artystyczne oraz wyroby kulinarne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Piknik do Warsztatu Terapii Zajęciowej , 13 października 2018 r. o godz. 13:00.

 

 

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ