newsletter.png
logo Nocy 2019 mały.png
zajawka.jpg
monitor maly.jpg
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Relacja z Drużynowego biegu na orientację – Karlino 2018
14 / 09 / 2018 | Michał | wyświetleń: 653

 

 

 

W dniach 7 – 8 – 9 września 2018 r. Ochotnicza Straż Pożarna w Karlinie wraz z Komisją ds. Młodzieży przy Zarządzie Powiatowym ZOSP RP oraz grupą nieformalną zorganizowała Drużynowy bieg na orientację – Karlino 2018. Projekt był dofinansowany z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


W piątek 7 września przywitaliśmy gości z Niemiec i po wspólnej kolacji zawodnicy spędzali wspólnie czas na integracji, rozmowach i wymianie doświadczeń. W sobotę od godziny 9.00 jedenaście drużyn przebiegło specjalnie wyznaczoną wokół Karlina trasę o długości 6,5 km.


Na trasie wyznaczono 9 punktów, na których zadanie dla zawodników przygotowali: Straż Miejska w Karlinie, WOPR, OSP Rogowo, Straż Graniczna, Straż Leśna, OSP Pomianowo, Survival Paintball Gościno, OSP Karlino i Służba Więzienna. Na każdym punkcie zawodnicy musieli się wykazać różnymi umiejętnościami z zakresu wiedzy pożarniczej, wiedzy ogólnej, sprawności, zaradności i pracy w grupie. Po wspólnym obiedzie nagrodzono zwycięzców, a zawodnicy spędzili razem czas na wspólnej zabawie.


Najlepszy wynik uzyskała drużyna MDP z OSP Kościernica uzyskując 79 punktów, drugie miejsce Gryf Białogard uzyskując 76 punktów i na trzeciej pozycji drużyna Podborsko.  Gratulujemy zwycięstwom i wszystkim, którzy odważyli się wystartować. Wszystkim zawodnikom bardzo podobał się bieg i liczą na kolejną edycję w przyszłym roku.


Ochotnicza Straż Pożarna w Karlinie składa szczególne podziękowania sponsorom i przyjaciołom dzięki którym udało się zrealizować cały projekt oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie zadań dla zawodników a w szczególności: Pani Katarzynie Mojsiuk, Filipowi Kwiatkowskiemu, Wicestaroście Piotrowi Pakuszto, Burmistrzowi Waldemarowi Miśko, Marvinowi Rynkiewiczowi, Michałowi Chmiel, Pawłowi Szyszlakowi, druhnom i druhom z OSP Rogowo  oraz OSP Pomianowo, funkcjonariuszom Straży Miejskiej, Straży Granicznej, Nadleśnictwa Gościno i Służby Więziennej. Pomogliście nam stworzyć coś wyjątkowego. Dziękujemy.


tekst: Anna Wysocka

zdjęcia: Agata Wysocka


 

 

 

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ