newsletter.png
baner na boks II.jpg
baner na www mały.png
baner na FB II.jpg
baner Karlino 360.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
KMZB.png
obywatel_slider.jpg
baner KarlinoZeitung.jpg
unnamed kopia.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Maraton Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Karlinie - 18-21 maja 2017
11 / 05 / 2017 | aw | wyświetleń: 264

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce.

Od 18 do 21 maja 2017 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Po raz kolejny chcemy pokazać projekty nie tylko te największe, ale i te, o których na co dzień nie mamy pojęcia.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich dadzą możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc, do których normalnie nie możemy wejść lub należy je zwiedzać tylko z przewodnikiem.

Na stronie internetowej www.dniotwarte.eu znajdą się informacje o wszystkich Dniach Otwartych organizowanych w Polsce wraz z opisem atrakcji.

W Gminie Karlino zaplanowane zostały cztery wydarzenia:

18.05.2017 (czwartek)

Gra terenowa „Tropem funduszy europejskich” dla uczniów szkół podstawowych

Gra terenowa „Tropem funduszy europejskich” dla uczniów szkół podstawowych zakończona ogniskiem i  piknikiem na przystani kajakowej WODNIK. Dzieci klasami z opiekunami wyruszą w rajd pieszy zdobywając wiedzę o Karlinie, ale także pozyskanym dofinansowaniu. Gra terenowa tropem ciekawostek związanych z funduszami europejskimi jest doskonałą okazją do organizacji zajęć terenowych. Zgłoszenia klas biorących udział w grze należy przesłać do dnia 12.05.2017 r. na adres .

19.05.2017 (piątek) g. 17:00-19:00

„Wszystkie kolory tęczy – maraton zabaw z RCTIS”- piknik rekreacyjny na ul. Konopnickiej

Gry i zabawy dla dzieci: kręgle, malowanie buziek, puzzle, mini plener malarski, malowanie banneru, rysunki kredą, wielkie bańki mydlane, szukanie dinozaura.

Podczas pikniku dzieci zbierają pieczątki na różnych stoiskach/zabawach, potwierdzające, że wzięły w nich udział i po uzyskaniu minimum 5 zgłaszają się do organizatorów po nagrodę.

20.05.2017 (sobota) g. 16:00

„Znamy się z muzeum” – test wiedzowy o działalności Muzeum Ziemi Karlińskiej

 Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą sprawdzić swoją wiedzę na temat muzeum i Karlina do wzięcia udziału w wielkim teście wiedzowym , który odbędzie się w Muzeum Ziemi Karlińskiej. Dla najlepszych przewidziano nagrody. Zgłoszenia na adres lub osobiście w Muzeum Ziemi Karlińskiej lub Ref. Promocji i Rozwoju Gospodarczego (ul. Szymanowskiego 17, obok Straży Miejskiej).

21.05.2017 (niedziela) g. 12:00-16:00

Dzień otwarty w OSP w Karlinie

Gry i zabawy dla dzieci, dzień z życia strażaka, możliwość obejrzenia remizy oraz wozów strażackich, również tych zabytkowych.

Zbierz minimum 2 pieczątki, które będą dostępne na każdym z wydarzeń podczas Maratonu Dni Otwartych Funduszy Europejskich i dostarcz je do Referatu Promocji i Rozwoju Gospodarczego (ul. Szymanowskiego 17, obok Straży Miejskiej) do 26.05.2017 a weźmiesz udział w losowaniu karlińskich gadżetów!

Nagrody czekają!

Podziękowania dla Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego - Jarosława Rzepy oraz Wydziału Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego za przekazanie nagród.

Zapraszamy również na Dni Otwarte Funduszy Europejskich do Lubiechowa i Koziej Góry:

 

W załączeniu regulamin testu wiedzowego "Znamy się z muzeum" oraz zasady udziału w losowaniu karlińskich gadżetów po zakończeniu Maratonu Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ