newsletter.png
Logo kiermaszu 2017 małe.jpg
26 WOŚP baner mały.png
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner Karlino 360.png
ogłoszenie OSP Domacyno nowe 2017.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
KMZB.png
aplikacja policji.png
1 procent.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
program-rodzina-500-plus.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
Baner - karta rodziny 3+.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
obywatel_slider.jpg
ustawa_smieciowa.jpg
baner KarlinoZeitung.jpg
unnamed kopia.jpg
Serwer SMS - Karlino.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
Za nami 43. Rajd Monte Karlino
20 / 03 / 2017 | Michał | wyświetleń: 272

18 marca 2017 w Karlinie odbył się prolog 43. Edycji Rajdu Monte Karlino - inauguracyjnej rundy cyklu Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej w formule Konkursowej Jazdy Samochodem (KJS). Do rajdu zgłosiła się rekordowa liczba 104 załóg.


Podobnie jak w roku ubiegłym trasa rajdu w Karlinie wyznaczona została na ulicy Kościuszki oraz wokół hali Homanit Areny. Następnie po ukończeniu karlińskiego odcinka załogi wyruszyły do Białogardu.


Tradycyjnie pogoda towarzysząca zmaganiom była niezwykle kapryśna, jednak cały przejazd uczestników rajdu w Karlinie przebiegł zgodnie z zamysłem organizatora.


W niedzielę 19 marca kierowcy wyruszyli na lotnisko do Zegrza Pomorskiego, gdzie czekały długie i szybkie odcinki specjalne, a następnie uczestnicy rajdu wrócili do Koszalina na szybki superoes. W sumie załogi pokonały 40 km w ciągu dwóch dni, rywalizując na specjalnie przygotowanych w tej edycji Rajdu odcinkach specjalnych.


Ceremonia mety oraz uroczyste zakończenie rajdu i wręczenie pucharów odbyła się w Homanit Arenie w Karlinie. Dla zwycięzców rajdu przygotowano niespodziankę w postaci wjazdu na halę 3 samochodów zwycięskich załóg !


Wszystkim uczestnikom gratulujemy umiejętnej, szybkiej a zarazem bezpiecznej jazdy i oczywiście zapraszamy za rok do udziału w kolejnej edycji Rajdu Monte Karlino.

Klasyfikacja końcowa dostępna jest pod adresem:

www.automobilklub.solground.pl/wyniki

 

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ