newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Relacja z 41. Rajdu Monte Karlino
23 / 03 / 2015 | Michał | wyświetleń: 1620

21 marca na ulicach Karlina rozegrany został prolog 41. Rajdu Monte Karlino - inauguracyjnej rundy nowego cyklu rajdów dla amatorów Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej. Wyścig jest pierwszym z ośmiu, które rozegrane zostaną w czterech województwach: zachodniopomorskim, wielkopolskim, dolnośląskim i pomorskim. Do rajdu zgłosiło się 60 załóg.

W tym roku baza Rajdu Monte Karlino ulokowana została w Karlinie a dokładnie w Regionalnym Centrum Turystyki i Sportu, skąd załogi wyruszyły na zapoznanie się z trasą, ponieważ przygotowane zostały  dwa prologi. Pierwszy z nich to białogardzka starówka, jednak w mocno zmienionej konfiguracji, a drugi po zachodzie słońca w Karlinie gdzie cała trasa zlokalizowana była wokół Regionalnego Centrum Turystyki i Sportu oraz ulicami Kościuszki i 4 Marca w Karlinie.

 


W niedzielę na zawodników czekało  aż 12 odcinków specjalnych o maksymalnej dozwolonej długości a na deser ulubiony przez wielu z kibiców Superoes w centrum Koszalina - także zmodyfikowany w stosunku do lat ubiegłych. W sumie przez dwa dni rozegrane zostały odcinki o nawierzchni asfaltowej, betonowej oraz po kostce brukowej.


Ceremonia mety oraz uroczyste zakończenie rajdu i wręczenie pucharów odbyła się w Hali RCTiS w Karlinie. Dla zwycięzców rajdu przygotowano niezwykłą niespodziankę w postaci wjazdu na halę 3 samochodów zwycięskich załóg !


Wszystkim uczestnikom gratulujemy umiejętnej jazdy i oczywiście zapraszamy za rok do udziału w kolejnej edycji Rajdu Monte Karlino.

Klasyfikacja końcowa dostępna pod adresem:

www.automobilklub.solground.pl/wyniki


grafika
Galerie:
grafika
23 / 03 / 2015
Michał
Ilość fotografii: 62
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ