newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Turnieje Ligi Żaków KOZPN w Drawsku Pomorskim, Darłowie i Karlinie!
23 / 05 / 2019 | Michał | wyświetleń: 309

24 maja 2019 r., w Drawsku Pomorskim i Darłowie oraz 26 maja 2019 r., w Karlinie, grać będą: grupa drawska (po raz czwarty), sławieńska (po raz trzeci) i białogardzka (po raz siódmy)! Będą to ostatnie – przed Turniejem Finałowym 6. edycji Ligi Żaków KOZPN, w Bobolicach, turnieje w tych grupach!

24 maja 2019 r., w Drawsku Pomorskim – na miejscowym Stadionie Miejskim przy ul. Okrzei 1 – od godz. 16.3o, cieszyć i bawić się grą w piłkę nożną, będą żacy grupy drawskiej. Organizatorem turnieju jest Ernest MARCINKOWSKI (AP Drawsko Pomorskie). Gospodarzem imprezy – Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie (Prezes – Andrzej PEDRYCZ). Koordynatorem rozgrywek w powiecie drawskim jest Ernest MARCINKOWSKI (AP Drawsko Pomorskie).

24 maja 2019 r., w Darłowie – na miejscowym euroboisku – od godz. 17.oo, cieszyć i bawić się grą w piłkę nożną, będą żacy grupy sławieńskiej. Organizatorem turnieju jest Kamil WŁODARCZYK (UKS Orlik Darłowo). Gospodarzem imprezy – UKS Orlik Darłowo (Prezes – Katarzyna POLAKOWSKA). Koordynatorem rozgrywek w powiecie sławieńskim jest Krzysztof JASIEWICZ (517-488-597).

26 maja 2019 r., w Karlinie - na miejscowym boisku, przy miejscowej  HOMANIT ARENIE Regionalnego Centrum Turystyki i Sportu  – od godz. 10.oo, cieszyć i bawić się grą w piłkę nożną, będą żacy grupy białogardzkiej. Organizatorem turnieju jest Zbigniew LITEWKA (MKS Sokół Karlino). Gospodarzem imprezy – MKS Sokół Karlino (Prezes – Waldemar MIŚKO). Koordynatorem rozgrywek w powiecie białogardzkim jest Dariusz GORZKIEWICZ (664-465-886).

W trakcie zmagań żaków nie ma żadnej punktacji. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości rozegranych turniejów, stosowana jest kolejność alfabetyczna.

Zgodnie z „Unifikacją organizacji szkolenia i systemu współzawodnictwa młodzieży piłkarskiej w Polsce”, uchwaloną 10 lipca 2013 r., podczas posiedzenia Zarządu PZPN, po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia)! Dotyczy to zarówno Ligi Żaków KOZPN, jak i Ligi Bałtyckiej Orlik 2012!

Koordynatorami rozgrywek Ligi Żaków KOZPN w poszczególnych powiatach, zgodzili się zostać: białogardzkim – Dariusz GORZKIEWICZ (UKS Unia Białogard), drawskim – Ernest MARCINKOWSKI (AP Drawsko Pomorskie), kołobrzeskim – Rafał ŁASECKI (AP Kotwica Kołobrzeg), koszalińskim grodzkim – Piotr RADLIŃSKI (KKPN Bałtyk Koszalin), koszalińskim ziemskim – Henryk KOWALSKI (UKS Olimpia Bobolice), sławieńskim – Krzysztof JASIEWICZ (UKS Orlik Darłowo), szczecineckim – Maciej GÓRA (AP Szczecinek), świdwińskim – Tomasz ŚMIGASIEWICZ (GLKS Pomorzanin Sławoborze) i wałeckim – Krzysztof JAROSZEWICZ (MUKS Orzeł 2010 Wałcz).

Przypominamy, że:

- Zgodnie z „Regulaminem Rozgrywek Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2018/2019”, „w rozgrywkach prowadzonych przez KOZPN mogą brać udział wyłącznie zawodnicy potwierdzeni i uprawnieni do gry przez Wydział Gier i Ewidencji Koszalińskiego Związku Piłki Nożnej w systemie Extranet”.

- Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do „Regulaminu Rozgrywek Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2018/2019”, w rozgrywkach orlików mogą występować chłopcy urodzeni w roku 2008 i młodsi, natomiast w rozgrywkach żaków – urodzeni w roku 2010 i młodsi.

- W rozgrywkach mogą grać także całe drużyny dziewcząt oraz drużyny mieszane. Dziewczęta w takim przypadku mogą być o dwa lata starsze od rocznika danej kategorii wiekowej (czytaj – chłopców).

- Integralną częścią „Regulaminu Rozgrywek Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2018/2019”, jest aktualna „Unifikacja – Główne przepisy w poszczególnych kategoriach wiekowych” w kategorii Orlik (U11 i U10) oraz Żak (U9 i U8).

- Ilość turniejów w grupie, powinna odpowiadać ilości zespołów, zgłoszonych do rozgrywek w danej edycji! A pierwsze turnieje w grupie, powinny się odbyć na obiekcie klubu Koordynatora rozgrywek!

Szczegółowych informacji na temat lig rozgrywkowych orlikówi żaków, udziela Ryszard Wątroba (604-400-355 lub 603-447-581) – koordynator rozgrywek Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 i Ligi Żaków KOZPN z ramienia Zarządu KOZPN w Koszalinie.

Ryszard Wątroba

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ