newsletter.png
STRAJK.jpg
bieg 2019 baner projekt rejestracja mały.png
monitor maly.jpg
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
re sesja.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
KMZB.png
obywatel_slider.jpg
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Wieści z murawy
30 / 10 / 2018 | Michał | wyświetleń: 522

W miniony weekend nasi piłkarze MKS Sokół Karlino rozegrali spotkania - wszystkie na wyjeździe. Nie zawsze piłka ląduje w bramce, ale każde spotkanie piłkarskie, każda gra do doskonały trening, lekcja i nauka nowych elementów taktycznych.


MŁODZIK STARSZY - podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza rozegrali spotkanie z z AP Kotwica Kołobrzeg. Spotkanie zakończyło się 1:3. Jedyną bramkę dla Karlino - Gmina z Energią Karlino Zachodniopomorskie strzelił Kacper Orlik. Mimo przegranej trener podkreśla, że jego podopieczni rozegrali bardzo dobre spotkanie, nie wykorzystując aż 10 sytuacji (słupki i poprzeczki).


TRAMPKARZ - podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza rozegrali na wyjeździe spotkanie z drużyną AP Technik Świdwin. Mimo bardzo wyrównanej gry, w końcówce spotkania szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, którzy w ostatnich minutach spotkania ustalili wynik na 4:6. Bramki dla Karlino - Gmina z Energią Karlino Zachodniopomorskie strzelili: Damian Sandomierski, Wojtek Cyrklewicz, Zbyszek Dziedziczak i Kacper Żbikowski.

SENIORZY - podopieczni trenera Zbigniewa Litewki rozegrali mecz w Kamieniu Pomorskim. Mecz z Gryfem Kamień Pomorski zakończył się jednobramkowym remisem. Bramkę dla Karlino - Gmina z Energią Karlino Zachodniopomorskie strzelił Adrian Rutkowski - 39'.

W chwili obecnej po trzynastu kolejkach nasza drużyna z 12 pkt plasuje się na 16. miejscu w tabeli. http://www.90minut.pl/liga/1/liga10031.html

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
14 / 02 / 2019 | Michał
grafika