newsletter.png
16-9.jpg
baner dobry start.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
KMZB.png
obywatel_slider.jpg
baner KarlinoZeitung.jpg
unnamed kopia.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Eliminacje powiatowe do Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” za nami
13 / 03 / 2017 | aw | wyświetleń: 510

Zakończyły się Finały Powiatowe w ramach Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, podczas których młodzi piłkarze i piłkarki spełniają swoje małe i duże marzenia, walcząc o Puchar Tymbarku, tytuł Mistrzów w kategoriach U-8, U-10 i U-12 oraz wyjątkową nagrodę główną. 

Główną ideą Turnieju jest wyłanianie największych piłkarskich perełek i indywidualności, natomiast jego znakiem rozpoznawczym są wielkie emocje oraz wyjątkowa nagroda główna – wyjazd na mecz reprezentacji Polski.

7 marca 2017r. w Homanit Arenie odbyły się eliminacje gminne Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Do udziału zgłosiły się trzy szkoły: szkoła podstawowa z Karlina, Karścina i Daszewa.

Po zaciętej rywalizacji awans do finału powiatowego w kategorii U-12 wywalczyła drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Karlinie oraz drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Karścinie, pokonując drużynę z Daszewa 2:1.

Finały Powiatu Białogardzkiego odbyły się w środę 8 marca na Orliku przy SP 3 w Białogardzie. W wyniku rozgrywek, obie nasze drużyny z grupy U-12 zagrają w finale wojewódzkim, który odbędzie się 3 kwietnia w Szczecinku.

fot. Marcin Pauba

fot. Marcin Pauba

fot. Marcin Pauba

To znaczący sukces obu drużyn, a tym większy, że po zaciętej walce wynikiem 2:0 (0:0) w rzutach karnych drużyna dziewcząt SP Karścino pokonała drużynę SP Kościernica, która od paru lat dominuje w dziewczęcych rozgrywkach piłkarskich w naszym powiecie. Należy wspomnieć, iż drużyna z Karścina po raz kolejny będzie występować w tym turnieju reprezentując powiat białogardzki, poprzednio w czerwcu 2011 roku dziewczęta z Karścina zajęły 4 miejsce w województwie.

Gratulujemy młodym piłkarzom i piłkarkom oraz życzymy awansu do rozgrywek ogólnopolskich. Trzymamy kciuki!

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ