newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Święta w każdym przedszkolu
15 / 12 / 2019 | Ewa | wyświetleń: 421

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, życzliwości, wybaczania, magii i czarów. To czas kiedy za sprawą spadającej pierwszej gwiazdki spełniają się marzenia, a wszyscy wokół okazują sobie miłość.


13 grudnia 2019 r. za sprawą przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego w Karlinie, Małego Przedszkola w Karwinie, w Karścinie oraz w Daszewie zostaliśmy przeniesieni w magiczny czas Bożego Narodzenia.

 

Na początku tej niezwykłej przygody, wśród chóru aniołów obejrzeliśmy prawdziwy teatr młodych artystów. Jasełka bożonarodzeniowe przedszkolaków dostarczyły wielu pozytywnych emocji i chwil wzruszeń. Były również doskonałym wstępem do dalszych występów.


Kolejne występy przeplatane były pięknymi kolędami i pastorałkami, które sprawiły, że cała zgromadzona publiczność przyłączyła się do śpiewania.


Na zakończenie psotliwy Grinch chciał zepsuć świąteczny klimat, ale przedszkolaki dzielnie go pokonały, by ta magiczna atmosfera pozostała w naszych sercach.


Następnie życzenia złożył Burmistrza Karlina- Waldemara Miśko, który zaprosił wszystkich do udziału w Lukrowanej Gwiazdce oraz wspólnej Wigilii i kiermaszu.


Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, rozmów z wychowawcami i prawdziwej bożonarodzeniowej atmosfery.


Dziękujemy dzieciom oraz Paniom nauczycielkom za wspólne spotkanie i przekazane emocje oraz za podtrzymywanie tej wspaniałej tradycji.

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ