newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Konkurs fotograficzny „Europejski Fundusz Społeczny w Twoim obiektywie”
02 / 10 / 2019 | Michał | wyświetleń: 327


Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie jako Instytucja Pośrednicząca we wdrażaniu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego organizuje konkurs fotograficzny „Europejski Fundusz Społeczny w Twoim obiektywie” dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego.


Celem konkursu jest podniesienie świadomości wśród mieszkańców województwa w zakresie wykorzystania środków z Europejskiego Funduszy Społecznego, a przede wszystkim informacji na temat wspieranych obszarów.

 Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia, które w artystyczny i estetyczny sposób zobrazują obszary wsparcia Europejskiego Funduszu Społecznego w województwie zachodniopomorskim: rynek pracy, wyłączenie społeczne, edukacja. W czasie tych kilku lat wdrażania Programu, wielokrotnie Jednostki  Samorządu Terytorialnego, takie jak Wasza, korzystały ze wsparcia funduszowego i bardzo często środki te wspierały właśnie wszystkie te obszary. Edukacja to jeden z najczęściej wspieranych obszarów i to właśnie dzięki Państwa zaangażowaniu można zaobserwować znaczną poprawę jakości kształcenia w naszym regionie.

Bezpośrednimi odbiorcami wsparcia oferowanego w ramach projektów (realizowanych w ramach osi VIII Edukacja) są uczniowie i nauczyciele i to właśnie również do nich skierowany jest ten konkurs.

Konkurs organizowany jest w terminie od 1 października 2019  r. do 31 października 2019 r., a pula nagród wynosi aż 9 000 zł.

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ