newsletter.png
monitor maly.jpg
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
„Tak niedawno żeśmy się spotkali a już pożegnania nadszedł czas, tyleśmy ze sobą przeżywali a dziś już wspomnienia łączą nas (…).”
19 / 06 / 2019 | Ewa | wyświetleń: 532

19.06.2019r odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego Zespołu Szkół w Karlinie oraz Szkoły Podstawowej.  W tym szczególnym dniu towarzyszyli im rodzice oraz zaproszeni goście. Po raz ostatni mury szkoły opuszczają absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej, która od września przekształca się w Szkołę Branżową. Dziś również po raz ostatni pożegnaliśmy uczniów trzecich klas gimnazjum, a tym samym po raz pierwszy żegnani zostali uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej.

12

Tego dnia pożegnań było więcej. Dotychczasowy Dyrektor Szkoły p. Zbigniew Pawlik ustąpił miejsca pani Justynie Sydze, która nie ukrywała, że w dalszym ciągu będzie czerpać wiedzę od starszego stażem kolegi.

3

Były już Dyrektor zwrócił się do wszystkich słowami: „Kończy się moja 5 –cio letnia kadencja i kończy się rok szkolny. Jest taki okres kiedy kończy się pewien etap w swoim życiu, nadchodzi wtedy czas na podziękowania. Dziękuję uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły za wspólne lata. Dziękuję za współpracę z instytucjami i osobami. Dziękuję Pani Senator oraz organowi Burmistrza. Dziękuję na końcu nowej Pani Dyrektor. Gratuluję, że się podjęłaś tego zadania. To jeden z lepszych wyborów jakie można sobie wyobrazić.” Po czym przekazał, podarowaną wcześniej przez Panią Senator , replikę Konstytucji 3 maja na poczet szkoły.

4

Obdarowana została również Pani Senator Grażyna Anna Sztark kwiatem przyjaciela szkoły, która w swoim przemówieniu zwróciła się do nauczycieli słowami otuchy „Przed nami czas zmian ale możemy wszystko naprawić”. Z pewnością takie wsparcie pozwoli nauczycielom na chwilę odetchnąć i wrócić we wrześniu z nową energią do pracy.

5

Wzruszeń nie było końca. Piosenki, wiersze, przedstawienia w wykonaniu uczniów sprawiły, że niejednemu z nas poleciały łzy.

6

7

8

Zakończenie roku to również wspaniały czas na podsumowania. To dziś wielu uczniów otrzymało nagrody w różnych kategoriach; nauka, sport, wolontariat. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

9

10

11

Bardzo ważne słowa padły z ust Pana Burmistrza Waldemara Miśko „Pomyślcie o przyszłości (…)”.

Przed Wami drodzy uczniowie 74 dni wakacji. Wykorzystajcie je na odpoczynek, ale również właśnie na myślenie o przyszłości.

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ