newsletter.png
baner.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
KMZB.png
obywatel_slider.jpg
baner KarlinoZeitung.jpg
unnamed kopia.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Uroczyste pasowanie na starszaka dzieci z Przedszkola Miejskiego w Karlinie
06 / 11 / 2017 | Michał | wyświetleń: 283

Dnia 3 listopada 2017 w Karlińskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste ,,pasowanie na starszaka". W uroczystości wzięli udział najstarsi członkowie społeczności przedszkolnej: ,,Żabki", ,,Prosiaczki" oraz ,,Sówki".


Dzieci wystąpiły przed licznie zgromadzoną publicznością w inscenizacji, prezentując swoje umiejętności wokalno-recytatorskie. Na nic zdały się czary Muchomorka, który próbował zakłócić przebieg pasowania rzucając na przedszkolaków zaklęcie. Dzięki pomocy Niedźwiedzia, Wietrzyka Psotnika oraz Rodziców, którzy z uśmiechami na twarzach wypili jakże kwaśny sok z cytryny, złe czary zostały odwrócone, a dzieci mogły złożyć oficjalną przysięgę.


Po wygłoszeniu przez dzieci ślubowania, pani Dyrektor Grażyna Borkowska wraz z burmistrzem Karlina Waldemarem Miśko dokonali pasowania przy pomocy magicznego ołówka, dotykając nim ramienia każdego dziecka i wypowiadając słowa: „Pasuję Ciebie na starszaka”.


Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz piękne upominki. Było to wielkie przeżycie, zarówno dla dzieci jak i ich najbliższych. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków, rodziców i pracowników przedszkola. Naszym pociechom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.

źródło: Przedszkole Miejskie w Karlinie

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ