newsletter.png
baner na boks II.jpg
baner na www mały.png
baner na FB II.jpg
baner Karlino 360.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
KMZB.png
obywatel_slider.jpg
baner KarlinoZeitung.jpg
unnamed kopia.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Tomasz Mreńca laureatem nagrody #Warto 2017
10 / 03 / 2017 | aw | wyświetleń: 1805

Tomasz Mreńca, urodził się w Poznaniu, a wychowywał w Karlinie. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Wszechstronny artysta-muzyk, skrzypek, kompozytor, multiinstrumentalista.

Twórca projektów indywidualnych i zbiorowych. Autor muzyki do spektakli teatralnych, pokazów mody, instalacji artystycznych. Jest współautorem – razem z Tomaszem Bednarczykiem – projektu Venter. Oscylując pomiędzymuzyką ambientową, elektroniczną, akustyczną i klubową, duet koncertował na największych festiwalach muzycznych w Polsce (między innymi Opener i Audioriver).Nagrał płytę z międzynarodowym kolektywem The Frozen Vaults, współpracował z Bartoszem Dziadoszem i Piotrem Cisakiem.

Za swój pierwszy solowy album „Land” został nominowany do nagrody #Warto 2017 Gazety Wyborczej Wrocław, zajmując I miejsce! Wyróżnienie gazeta przyznaje najciekawszym młodym twórcom związanym z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem w pięciu kategoriach: film, literatura, muzyka, teatr i sztuki wizualne. O nominacjach do WARTO decydują m.in. uznani artyści i dziennikarze.

Już podczas studiów Tomasz Mreńca wykazywał zdolności nie tylko muzyczne, ale również artystyczne zdobywając I nagrodę za zaprojektowanie stolika kawowego: Kawa na ławę (http://www.asp.wroc.pl).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ