newsletter.png
16-9.jpg
baner dobry start.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
KMZB.png
obywatel_slider.jpg
baner KarlinoZeitung.jpg
unnamed kopia.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke
09 / 03 / 2017 | aw | wyświetleń: 255

We wtorek 7 marca 2017 r. Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Karlinie miała przyjemność gościć pana Grzegorza Kasdepke, autora książek dla dzieci i młodzieży takich jak: Kacperiada, Kuba Buba czyli awantura do kwadratu, Mity dla dzieci, Bon czy ton savoit-vivre dla dzieci i wielu innych, scenarzystę i współautora programów telewizyjnych dla dzieci, laureata wielu nagród i wyróżnień za swoją twórczość.
W spotkaniu brali udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Karlinie z klas II i z klasy VI wraz ze swoimi opiekunami. Razem z młodymi czytelnikami pan Grzegorz rozgryzał znaczenie niektórych związków frazeologicznych takich jak: „kto jest grubą rybą”, „robić kogoś w balona”, „pocałować klamkę”, czy „kiedy dzieci dostają małpiego rozumu to panie dostają białej gorączki”.
Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. W czasie spotkania dzieci stały się małymi dziennikarzami i na autora spadła lawina pytań między innymi. „Jakie ma pan hobby?”, „Czy uprawia pan sport?”, „Czy ma pan w domu zwierzę?”. Na wszystkie pytania dzieci otrzymały odpowiedzi, niektóre z nich były zaskakujące.
Na zakończenie każdy z uczestników spotkania  dostał autograf, a chętni mogli zakupić  książki autora. Spotkanie upłynęło w miłej, sympatycznej pełnej śmiechu atmosferze.
Dziękujemy wszystkim za przybycie.

M.Kolicka

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ