newsletter.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
re sesja.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
KMZB.png
obywatel_slider.jpg
baner KarlinoZeitung.jpg
unnamed kopia.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Oferty pracy - BG Production Sp. z o.o.
28 / 06 / 2018 | Michał | wyświetleń: 594

BG Production Sp. z o.o.

OFERTA 1:

Poszukuje pracowników produkcji w przetwórstwie ryb w nowo otwartym zakładzie w Białogardzie. PRACA OD ZARAZ!

Zakres obowiązków:  końcowa obróbka i pakowanie wędzonych plastrów łososia.

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie z możliwością długotrwałej współpracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- przyjazną atmosferę.

OCZEKIWANIA:
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - wymagana,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,
- zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy.

Wynagrodzenie za podstawowy czas pracy: 2000.00 netto + premia uznaniowa + wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy transport z miejscowości: Tychówko, Bolkowo, Buślary, Połczyn Zdrój, Stare Dębno, Sadkowo, Tychowo, Bukówko, Dobrowo, Klępino Białogardzkie, Białogard – Kołobrzeska.

W razie zapotrzebowania zostanie uruchomiony transport z Karlina oraz okolicznych gmin.

Osoba kontaktowa: Tomasz Kulwas tel. 943523388 lub 538239940, e-mail:

OFERTA 2:

Zakres obowiązków w zależności od wybranego stanowiska:

- wyładowywanie surowca, odgławianie, trymowanie,
- produkcja mięsa skrobanego oraz farszu , usuwanie ości,
odskórzanie,
- pakowanie i etykietowanie.

OFERUJEMY:

OCZEKIWANIA

Wynagrodzenie za podstawowy czas pracy:  2000.00 netto + premia uznaniowa + wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych.

grafika
Wyślij link mailem
PDF
WYPOWIEDZ
SIĘ