newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Komunikat Burmistrza Karlina - 22.05.2020
22 / 05 / 2020 | Michał | wyświetleń: 954

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

W związku z trwającym stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV2 na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, mając na względzie bezpieczeństwo mieszkańców gminy Karlino oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Karlinie – informuję, iż Burmistrz Karlina w dniu 22.05.2020 r. wydał nowe zarządzenie ograniczające dostęp petentów do obiektów Urzędu Miejskiego w Karlinie.

W związku z powyższym ograniczenie dostępu do pomieszczeń Urzędu Miejskiego w Karlinie dla petentów zostało określone w ten sposób, że dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.

Ponadto informuje się, że nadal obowiązują ogólnopolskie zasady bezpieczeństwa w postaci obowiązku noszenia maseczek lub innego materiału, zakrywających nos i usta, obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem na teren Urzędu przy użyciu znajdujących się pojemników oraz stosowanie się do zaleceń wydanych przez poszczególnych pracowników Urzędu z zakresu zachowania środków bezpieczeństwa.

Treść zarządzenia w załaczniku.    

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ