newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
re sesja.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
"Erasmus+ zawitał do Zespołu Szkół w Karlinie"
12 / 09 / 2019 | Michał | wyświetleń: 637

Niesamowity rozwój technologii cyfrowej oraz zainteresowanie nowinkami technologicznymi stały się źródłem inspiracji do napisania projektu pt. „Two faces of technology: isolation and opportunities” Projektu, który w marcu 2019 roku Zespół Szkół w Karlinie wysłał do programu Erasmus+ Partnerstwa Strategiczne na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk. Nasz wniosek został zaakceptowany i w taki o to sposób – nasza szkoła została koordynatorem całego dwuletniego przedsięwzięcia, do realizacji którego włączyły się jeszcze 4 szkoły partnerskie.

W ramach projektu - uczniowie Technikum w Karlinie - kształcący się w zawodach technik mechatronik i technik grafiki i poligrafii cyfrowej, będą mogli rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania związane z wybranym kierunkiem nauczania. Językiem przewodnim projektu będzie język angielski, za pomocą którego poprowadzone zostaną wszystkie zaplanowane warsztaty i konferencje, które w ramach wymiany praktyk odbędą się na terenie Polski, Turcji, Włoch, Hiszpanii i Czech.

Projekt rozpoczynamy już we wrześniu, a więc jeśli jesteś uczniem naszego technikum i chcesz rozwinąć swój angielski, poszerzyć znajomość z zakresu informatyki, mechatroniki, robotyki, grafiki komputerowej i poligrafii cyfrowej, a także chcesz pojeździć po świecie – zapraszamy do naszej grupy projektowej „WE’RE TECHIES” oraz na nasze strony: zskarlino.pl lub międzynarodową stronę projektu:

https://renkaw.wixsite.com/twofacesoftechnology

 

Koordynator projektu

– mgr Renata Piszak-Walczykowska

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
03 / 07 / 2020 | Michał
grafika