newsletter.png
baner piosenki 2019 mały.png
baner na wydarzenie.png
monitor maly.jpg
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Zachodniopomorski Program Antysmogowy
29 / 05 / 2019 | Michał | wyświetleń: 737

Gmina Karlino informuje mieszkańców, iż zamierza wziąć udział w  konkursie ogłoszonym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś priorytetowa II Gospodarka niskoemisyjna Działanie 2.14 Poprawa jakości powietrza- Zachodniopomorski Program Antysmogowy oraz Działanie 2.15 Termomodernizacja budynków jednorodzinnych – Zachodniopomorski Program Antysmogowy

Gmina Karlino musi oszacować ilość chętnych, którzy zechcą przystąpić do projektu, w związku z powyższym prosimy mieszkańców o zapoznanie się z wzorem regulaminu udzielania wsparcia na wymianę kotłów i pieców

oraz z wzorem regulaminu który określa zasady udzielania grantu na realizację zadań z zakresu ochrony środowiska, obejmujących pełną lub częściową termomodernizację budynku jednorodzinnego wraz z trwałą zmianą systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym.

Wysokość grantu na wymianę kotłów i pieców wynosi 7.500,00 zł.

Wysokość grantu na częściową termomodernizację budynku jednorodzinnego wraz z trwałą zmianą systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym wynosi 25.000,00 zł.

Wysokość grantu na pełną termomodernizację budynku jednorodzinnego wraz z trwałą zmianą systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym wynosi 50.000,00 zł.

Złożenie wniosku o dotację nie jest jednoznaczne z przyznaniem dotacji. Dopiero po podpisaniu umowy o dofinansowanie Gmina Karlino przeprowadzi faktyczny nabór wśród mieszkańców w oparciu o świadectwa charakterystyki energetycznej budynków oraz audyty energetyczne budynków.

Wnioski przyjmowane będą do wyczerpania środków.

Dodatkowe informacje  można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Karlinie ul. Plac Jana Pawła II, 78-230 Karlino,  Referat Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska, pok. nr 4, tel. (94)  311 95 28  w godzinach pracy Urzędu tj. pon.-pt.  od 7:00 do 15:00.

Więcej informacji na: www.rpo.wzp.pl/zachodniopomorski-program-antysmogowy214

www.rpo.wzp.pl/skorzystaj/nabory/215

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ