newsletter.png
logo Nocy 2019 mały.png
zajawka.jpg
monitor maly.jpg
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest
21 / 05 / 2019 | Michał | wyświetleń: 113

Gmina Karlino informuje mieszkańców, posiadających zdemontowane pokrycie dachowe z płyt azbestowych (eternitu) lub planujących demontaż pokrycia dachowego w bieżącym roku, iż mogą ubiegać się o dofinasowane kosztów związanych z utylizacją i demontażem azbestu.

Wysokość Dotacji wynosi 100% kosztów kwalifikowanych jednak nie więcej niż 3000,00 zł (trzy tysiące złotych). Dotacja może zostać przyznana osobom fizycznym i wspólnotom mieszkaniowym.

Dofinansowanie obejmuje demontaż, odbiór azbestu z posesji i jego utylizację, natomiast nie obejmuje dopłaty do nowego pokrycia dachowego.

Złożenie wniosku o dotację nie jest jednoznaczne z przyznaniem Dotacji. Kwalifikowanie wniosków o dotację dokonywane będzie w oparciu o kolejność złożenia kompletnego wniosku w ramach środków finansowych przewidzianych na ten cel w budżecie Gminy na 2019 rok. Wnioski przyjmowane będą do wyczerpania środków.

Wzór wniosku oraz dodatkowe informacje  można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Karlinie ul. Plac Jana Pawła II, 78-230 Karlino,  Referat Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska, pok. nr 3, tel. (94)  311 95 15  w godzinach pracy Urzędu tj. pon.-pt.  od 7:00 do 15:00.

grafika
Załączniki:
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ