newsletter.png
ferie 2019 małe.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
re sesja.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
KMZB.png
obywatel_slider.jpg
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Uwaga! Dofinansowanie na utylizację i demontaż azbestu
08 / 02 / 2018 | Michał | wyświetleń: 641

Gmina Karlino informuje mieszkańców, posiadających zdemontowane pokrycie dachowe z płyt azbestowych (eternitu) lub planujących demontaż pokrycia dachowego w bieżącym roku, iż mogą ubiegać się o dofinasowane kosztów związanych z utylizacją i demontażem azbestu.

Dofinansowanie obejmuje demontaż, odbiór azbestu z posesji i jego utylizację, natomiast nie obejmuje dopłaty do nowego pokrycia dachowego. Mieszkańcy (właściciele nieruchomości) zainteresowani proszeni są o złożenie stosownych wniosków w terminie do 2 marca 2018 r.

Wzór wniosku oraz dodatkowe informacje  można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Karlinie ul. Plac Jana Pawła II, 78-230 Karlino,  Referat Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska, pok. nr 3, tel. (94)  311 95 15  w godzinach pracy Urzędu tj. pon.-pt.  od 7:00 do 15:00. Poniżej do pobrania  druk wniosku  i załącznik do wniosku.

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest otrzymanie przez Gminę Karlino dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz kolejność wpływu wniosków.

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ