newsletter.png
WAŻNA INFORMACJA m.png
baner wakacje 2020.png
baner na www mały.png
baner Karlino 360.png
Serwer SMS - Karlino.jpg
PŁATNOŚĆ KARTĄ W URZĘDZIE baner.png
baner gospodarka odpadami 2018.png
baner dobry start.png
Baner - karta rodziny 3+.jpg
1 procent.jpg
Prezentacja1.png
KDR.jpg
facebook karlina banner.png
kampania Rzecznika Praw Pacjenta mały baner II.png
logo rewitalizacja 1.08.2017.png
program-rodzina-500-plus.jpg
aplikacja policji.png
obywatel_slider.jpg
KMZB.png
baner KarlinoZeitung.jpg
ikonkaSIPparseta.jpg
WNE_logo_niebieskie.jpg.png
Szkolenie on-line: Wszystko co musicie wiedzieć o poszukiwaniu partnerów do projektów
04 / 06 / 2020 | Michał | wyświetleń: 133

RCIiTT ZUT ma przyjemność zaprosić na szkolenie poświęcone narzędziom pozwalającym znaleźć konsorcjantów w celu wspólnego aplikowania o unijne środki na badania i rozwój. Wydarzenie w formie zdalnej odbędzie się 18 czerwca 2020 r. w godzinach 10.00-11.30.

Większość projektów finansowanych przez UE jest realizowana we współpracy z innymi instytucjami. Znalezienie odpowiednich partnerów do konsorcjum (krajowych i zagranicznych), posiadających interesujące nas kompetencje to bardzo ważny aspekt, rzutujący na otrzymanie finansowania, a w konsekwencji na dalsze powodzenie realizowanego projektu. Istnieją różne możliwości wyszukiwania partnerów, jednakże przyświeca im jeden cel, którym jest wspieranie autorów propozycji projektowych przy budowaniu konsorcjów.

W czasie wydarzenia dowiedzą się Państwo m.in. jak publikować oferty współpracy na portalu Funding & tenders opportunities, czym jest baza Partnership Opportunities Database, a także gdzie znaleźć informacje na temat europejskiej działalności badawczo-rozwojowej i beneficjentów finansowanych już projektów.

Szkolenie przewidziane jest dla naukowców uczelni wyższych, przedsiębiorców oraz reprezentantów innych podmiotów sektora publicznego, poszukujących partnerów do projektów w celu aplikowania o środki unijne na badania i innowacje.

Do 10 czerwca 2020 r. pierwszeństwo w rejestracji mają osoby z województwa zachodniopomorskiego. Po tym terminie będą akceptowane pozostałe zgłoszenia.

Zapraszamy do rejestracji.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: .

grafika
Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
08 / 07 / 2020 | Michał
grafika